jasne mieszkanie
MIESZKANIE PRZY LENARTOWICZA

"Rychtownię znaleźliśmy zupełnie przypadkowo, postanowiliśmy jednak zaryzykować i oddać nasze mieszkanie w ręce projektantek. Okazało się, że było warto! Od samego początku współpraca z Panią Anetą i Panią Bożeną układała się bardzo dobrze. W pierwszym etapie przedstawiliśmy Paniom wszystkie nasze oczekiwania. Postawiliśmy na funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Chcieliśmy uzyskać wnętrze ciepłe i przytulne, ale jednocześnie oddające nasze nieposkromione charaktery;) Panie pomogły nam zebrać w jednolitą całość wszystkie nasze pomysły oraz podpowiedziały ciekawe rozwiązania. Nasza ekipa remontowa doskonale poradziła sobie z wszystkimi zadaniami. Gniazdko dopieściliśmy sporą ilością dodatków, ostatecznie osiągając świetny efekt. Okazało się, że mi eszkanie w bloku wcale nie musi być nudne!"

Asia&Grzesiek
Inwentaryzacja budowlana-Studio projektowania wnętrz rychtownia
INWENTARYZACJA BUDOWLANA

"Polecam za profesjonalizm,wyobraźnie i ciekawe pomysły.I przemiły i taktowny kontakt"

Tadeusz D.
kuchnia 3
MIESZKANIE PRZY ZAMKOWEJ

"Polecamy studio RYCHTOWNIA!!! Pełen profesjonalizm. Pani Anetka zawsze służy pomocą, indywidualnie podchodzi do klienta poświęcając mu mnóstwo czasu, dba o każdy szczegół projektu i prezentuje kilka wersji, tak aby klient mógł wybrać "ten najbardziej zachwycający". Jesteśmy bardzo zadowoleni i korzystamy codziennie z wnętrza zaprojektowanego przez Studio Architektury Wnętrz "rychtownia"

Małgorzata O.
pokoj_z_TV
ELEGANCKIE MIESZKANKO W BESKIDZIE MAŁYM

"Z przyjemnością piszę opinie, ponieważ jestem zadowolona ze współpracy z pracownią „Rychtownia” i Panią Anetą, którą cenię za jej duży profesjonalizm. Zaangażowanie, elastyczność, wsłuchanie się w potrzeby klienta i dostosowanie do jego oczekiwań plus dużo eksperckich rad i propozycje nowości występujące aktualnie na rynku dotyczących wykończenia wnętrz - tak krótko można scharakteryzować współpracę z „RYCHTOWNIĄ”. Projekt to nie tylko kilka godzin spotkań w pracowni, to również wymiana e-mailowa w różnych godzinach, wspólne spotkania w sklepach celem wyboru materiałów, jak również doradztwo na miejscu w trakcie trwania inwestycji. W moim przypadku nie miałam pomysłu na remont i postanowiłam oddać to w ręce fachowca, i była to moja najlepsza decyzja, jaką podjęłam w sprawie remontu mieszkania. Miałam przyjemność zatrudnić Panią Anetę do zrobienia projektu mojego mieszkania. Już wstępny projekt zrobił na mnie ogromne wrażenie. Rozwiązania i pomysły, które zostały zaproponowane były bardzo ciekawe i zostały wykorzystane w trakcie realizacji inwestycji. Jestem zadowolona ze współpracy. Jeżeli w przyszłości będę znowu urządzać mieszkanie projekt powierzę „Rychtowni”. Polecam wszystkim. :)"

Ewa R.
pokoj dziecka 4
CHILDROOM

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Studiem "Rychtownia", Pani Aneta to architekt, który potrafi słuchać i dopasować wnętrze do potrzeb klienta. Dzięki niesamowitemu wyczuciu stylu i dbaniu o każdy detal stworzyła projekt, który spełnił nasze oczekiwania w 100%. Ponad to Pani Aneta bardzo cierpliwie doradzała na każdym etapie i służyła swoją pomocą. Zdecydowanie polecamy!"

Marcin K.
romantyczny
POKOJE NA PODDASZU

"Pełen profesjonalizm !!!"

Sławomir J.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.